METAL - PLAST ŚLIWICE SŁAWOMIR FREJ | Topolowa 79, 55-093 Śliwice | tel: 663 374 529

Naprawa maszyn i hydraulika

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą oferowanych przez nas usług. Wszystkie usługi realizujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii i urządzeń spawalniczych oraz z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów.
Metal–Plast oferuje Państwu następujące usługi:

MECHANIKA POJAZDÓW ORAZ HYDRAULIKA

Specjalizujemy się w spawaniu części samochodowych (aluminiowych, stalowych, z tworzyw sztucznych) oraz motocyklowych. Do naszych zadań należy spawanie układów skraplania, przewodów układu klimatyzacji, karoserii, misek olejowych, głowic, skrzyń biegów, zderzaków, felg, kolektorów ssących i wydechowych, ram motocyklowych i wielu innych elementów. Realizujemy również usługi z zakresu blacharstwa pojazdowego. Dla naszych Klientów realizujemy szereg usług spawalniczych różnorodnymi metodami. Wszystkie zadania wykonujemy z należytą starannością i najwyższą precyzją.

NAPRAWA MASZYN PRZEMYSŁOWYCH I BUDOWLANYCH

Świadczymy również usługi w zakresie czynności naprawczych różnych maszyn i urządzeń: począwszy od urządzeń przemysłowych, przez sprzęt budowlany, na maszynach rolniczych skończywszy. Zajmujemy się między innym konserwacją, naprawą oraz spawaniem różnorodnych elementów maszyn: chłodnic, ram, korpusów, naczep, silników i wielu innych. Przywracamy sprawność i funkcjonalność różnym, także nietypowym urządzeniom.